Władysławowo kolonie 2015 - SPDiM

SPDiM.pl
facebook
SPDiM.pl
SPDiM.pl
SPDiM.pl
SPDiM.pl
SPDiM.pl
SPDiM.pl
SPDiM.pl
SPDiM.pl
SPDiM.pl
SPDiM.pl
tel: 510 211 940
tel: 500 227 829

facebook
SPDiM.pl
SPDiM.pl
e-mail: kierod@op.pl
e-mail: spdimrn@gmail.com
SPDiM.pl
SPDiM.pl
SPDiM.pl
Przejdź do treści
„Najpiękniejsze zakątki w Polsce – kolonijne zmagania z muzyką, plastyką i teatrem”
 

 
Ośrodek położony jest w przepięknej miejscowości nad Morzem Bałtyckim i posiada nowoczesne rozwiązania architektoniczne, tworzące miły nastrój i gwarantujące wysoki komfort odpoczywającym. Pokoje są 2,3,4 i 5 osobowe z łazienkami. Wokół posesji jest wiele zieleni, w pobliżu znajdują się boiska do gry w piłkę nożną. Niedaleko znajduje się rezerwat przyrody Dolina Chłapowska (Wąwóz Chłapowski), nazywany również „Rudnikiem” (od rdzawego zabarwienia ziemi pochodzącego z wód gruntowych o dużej zawartości żelaza), który stanowi część Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Wzdłuż północnej granicy Chłapowa rozciąga się piękna piaszczysta plaża z wysokim klifem.
 

 
Na uczestników czekać będą także liczne atrakcje, takie jak plażowanie, wspólne ogniska, piesze i  autokarowe wycieczki, np. wzdłuż Doliny Chłapowskiej, do Latarni Morskiej im. Stefana Żeromskiego w Rozewiu, Alei Gwiazd Sportu we Władysławowie i wiele innych. Nie zabraknie również czasu na odpoczynek.
 

 
Podczas wspólnie realizowanych zajęć będziemy kłaść nacisk na rozwój kreatywności metodami twórczymi. Zorganizujemy zajęcia plastyczne, taneczne i wiele innych.  Zagramy z Podopiecznymi we wspaniałą grę terenową, której scenariusz opiera się na wydarzeniach ze znanych i lubianych bajek oraz legend. Dzieci i młodzież będą mieć do czynienia z pracą w zespole oraz nauką nazwania własnych emocji. Będą również indywidualne konsultacje oraz dyskusje - pytania i próby znalezienia na nie właściwych odpowiedzi.
 
Zorganizujemy także spotkania z ratownikiem WOPR, ratownikiem medycznym i innymi kompetentnymi osobami, które opowiedzą Uczestnikom, jak rozpoznać i postępować w nagłych przypadkach, takich jak drobne kontuzje, podtopienia, udar słoneczny i wiele innych.
 

 
Pragniemy podkreślić, iż nasza kadra jest przygotowana merytorycznie, posiada wszelkie kwalifikacje w prowadzeniu kolonii. Kierownikowi kolonii oraz dwóm wychowawcom i ratownikowi będą pomagać wolontariusze z Wolontariatu Młodzieżowego działającego przy Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Młodzieży (zajęcia sportowe, muzyczne, animacja).
 
Telefon:
Alina Kierod - prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży, koordynator "Działaj Lokalnie" - 510 211 940
Stanisław Kierod - koordynator FIO Warmia Mazury Lokalnie, organizator wypoczynku letniego i zimowego - 500 227 829

DANE ADRESOWE:

   Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży
     ul. Kolejowa 2B,
                    12-220 Ruciane Nida    
KRS: 0000235436
Regon: 280036529
NIP: 8491518666
nr konta: 73 9364 0000 2001 0005 1783 0001
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00
SPDiM.pl
Wróć do spisu treści